Ettevalmistus vastsündinu fotosessiooniks: praktilised soovitused vanematele

Vastsündinu fotosessioon on imeline võimalus jäädvustada teie pere esimesi hetki koos uue ilmakodanikuga. Kui soovite sellest kogemusest maksimumi võtta, siis on oluline teha mõningaid ettevalmistusi.  Ma ei taha kindlasti tekitada paanikat, sest tegelikult stuudiosessiooniks on ettevalmistu ainult riiete põhine. Ja riided on vaja valida ainult emale-isale ja vanematele lastele, sest peategelase garderoobi eest hoolitsen juba mina.

Riietuse soovitus oleks minu poolt proovida kasutada tervele perele pigem ühevärvilisi või siis mahedamate mustritega ning  kokkusobivaid riideid. Näiteks kui kasutate emal kollast, pluusi, siis isal võiks olla ka kollane pluus või siis kollased püksid. Muidugi, kui teie pere on loomult pigem erksaid värve ning tugevaid mustreid armastav pere, siis soovitan jääda sellele truuks. Siis kumab pere iseloom ka pildil.

Kui võimalik, siis soovitan kindlasti kaasata meikari abi. Ja seda just sel teel, et kutsuks ta stuudiosse, see annab võimlause emal kodunt pingevabamalt väljuda, stuudios end värskendada. Mina pildistan ja tegelen sel ajal beebiga. Ja kui beebi portreepildid on valmis, ongi aeg perepiltideks.

Loomulikult, kui teil on mingeid erilise mälestusesemeid või muud, mida sooviksite pildile, siis andke mulle julgelt teada. Siis saan selle peale juba eelnevalt mõelda. Ja kindlasti anna teada, millised on su lemmikpildid minu tööst, siis saan proovida kaasata neid poose.

Vastsündinu sessioon on palju ettevalmistus ning samas jooksvalt ümbertoimetamine, seega iga sessioon on täpselt oma nägu.

Loodan, et eelnevas jutust on abi ning see aitab veidi ärevust maandada, et pildistamine ei olegi nii stressirikas perele.

Ja julgelt kirjuta mulle, kui sul on küsimusi. Vastan meeleldi 🙂

Scroll to Top