Ametifoto

Ametifoto on professionaalne portree, mis on hädavajalik igale ettevõttele. Pakun Tartus asuvas fotostuudios või teie kontoris professionaalseid ametifotode pildistamise teenuseid. Eesmärgiks on luua pildid, mis näitavad teie ettevõtet parimast küljest ning aitavad kodulehele luua ühtlase ilme. 

Ametifoto peegeldab inimese ja/või ettevõtte professionaalsust ning aitab luua esmamuljet potentsiaalsetele tööandjatele ja/või koostööpartneritele. Kvaliteetne ametifoto on sageli esimene samm eduka professionaalse suhte loomisel.

Ametiportree fotgraaf Evelin Virnas

Persoonibrändi fotosessioon

Persoonibrändi fotosessioon on suunatud ettevõtjatele, loovisikutele ja kõigile, kes soovivad oma professionaalset imidžit tõhusalt turundada. See fotosessioon on mõeldud selleks, et rõhutada isiku unikaalsust ja professionaalseid oskusi läbi hoolikalt planeeritud visuaalse loo.

Enne fotosessiooni arutame Tartus asuvas fotostuudios detailid läbi, et mõista teie isiklikke ja ärilisi eesmärke ning luua pildid, mis edastavad teie lugu ja tugevdavad teie brändi identiteeti ning teeme kindlaks, et teil oleks erinevaid pilte, mida sisuloomeks kasutada.

persoonibrandi pildistamine stuudios
persoonibrändi fotoshoot
persoonibrändi pildistamine

Portreefoto

Portreefoto on suurepärane võimalus isiksuse, emotsioonide ja ilu jäädvustamiseks. Olgu tegemist fotostuudios Tartus või looduslikus valguses tehtud portreega, püüan alati selle poole, et pildid oleksid kõnekad ja iseloomustaksid just teid. Keskendun portreepiltidele, mis väljendavad tõeliselt inimese olemust.

Scroll to Top