Beebiootuse pildistamine Tartu fotostuudios

Beebiootus on üks eriline ja imeline aeg sinu elus. See on hetk, mis on täis ootusärevust, lootust ja armastust, kuid samas võib see olla ka aeg, mil tunned end ehk veidi ebakindlalt. Võib-olla mõtled, et see pole just kõige parem aeg pildistamiseks – kuidas ma välja näen, mis mul selga panna, kas ma ikka oskan kaamera ees olla? Kuid siinkohal tahan sulle meelde tuletada: sa oled ilus just sellisena, nagu sa oled, ja see aeg väärib jäädvustamist! Kutsun sind pildistama sinu beebiootust minu hubases Tartu fotostuudios.

Mõistan, et beebiootuse ajal võib enesetunne olla muutuv. Tean seda omast käest, mil terve rasedus oli mul jäädavalt iiveldus. See oli väga kurnav. Seega saan täiega aru, kui ei tahaks kodust väljagi tulla ja samas veel mõelda riietuse peale. aga ära palun muretse.  Minu ülesanne on teha protsess võimalikult mugavaks ja meeldivaks. Ma aitan sul tunda end kaunina ja enesekindlalt, olenemata kõigist kahtlustest, mis sul võivad olla.

Kui muretsed riietuse pärast, siis tea, et see ei ole probleem. Mul on pakkuda lai valik kleite ja kangaid, mis on spetsiaalselt valitud ja kohandatud beebiootuse pildistamiseks. Need kleidid ja kangad on disainitud nii, et need rõhutavad sinu kõige kaunimaid jooni ning teevad sinu beebikõhu eriti armsaks ja fotogeeniliseks. Seega ära muretse, ma aitan sul leida midagi, mis paneb sind tundma end erilise ja kaunina.

Pildistamise sessioon ise on lõõgastav ja nauditav. Ma juhendan sind läbi kogu sessiooni, aitan leida parimad poosid ja nurgad, mis toovad esile sinu loomuliku ilu ja beebiootuse sära.

Usu mind, aastate pärast vaatad sa neid pilte ja naeratad. Need fotod on imeline mälestus sellest lühikesest, kuid uskumatult erilisest ajast sinu elus, mil sa ootasid oma väikest imet. Ära lase väikestel kahtlustel seda võimalust rikkuda. Tule ja lase meil koos luua midagi tõeliselt kaunist – mälestusi, mis kestavad terve elu.

 

Ootan sind! Kirjuta mulle 

Tule pildista oma beebiootuse aeg üles minu Tartu fotostuudios.

Scroll to Top