Oluline info enne pildistama tulemist

Tutvu minu käekirjaga ja veendu, et see ühtib Sinu soovidega. Kasuks tuleb, kui kogud eelnevalt inspiratsiooni ja jagad seda infot eelnevalt ka minuga. Nii saan paremini ette valmistada. Hea meelega juhendan Sind kogu fotosessiooni aja ka juhul, kui Sa veel päris täpselt ei tea, mida soovid. Selleks, et fotod õnnestuksid ja oleksid efektsed, soovitan fotosessioonile kaasata ka jumestaja. Juhul, kui fotosessioonil on rohkem kui üks inimene, siis veenduge, et teie värvide tonaalsus oleks sarnane – valige välja näiteks üks aktsent-toon, mis on igal modellil sarnane ja ühendav. Kui fotosessioonist võtavad osa lapsed, siis on vajalik eelnevalt detailid kokku leppida, näiteks milline on nende jaoks parim aeg. Peame arvestama nende päevaplaaniga, et pildistamine mööduks kõigile heas meelelolus. Alati võib kaasa võtta enda jaoks olulisi esemeid.

Tutvu minu käekirjaga ja veendu, et see ühtib Sinu soovidega.

Teenus sisaldab fototöötlust. Veebigaleriist saate valida endale sobivaimad fotod.

Minu poolt töödeldud fotosid ei ole lubatud muudetud kujul kasutada.

Kõige mugavam on fotosessiooniks aeg broneerida läbi kontaktivormi.

Mida oodata vastsündinu fotosessioonilt

Vastsündinu pildisessioon võtab aega 2 kuni 3 tundi (mõnikord isegi kauem), see on olukord, kus kiirustada pole mõtet ning on targem järgida beebi eeskuju. Palju aega möödub beebit kussutades ja kallistades, oluline on mäletada, et beebi ei tee midagi lihtsalt sellepärast, et me seda tahame. Seega tasub võtta rahulikult, sest sessiooni pärast stressi minek ajab beebi ainult rohkem närvi. Seega kõige tähtsam on olla rahulik.

Vastsündinut on kõige parem pildistada, kui ta on magab, seega ole hea ning proovi sättida beebi päeva nii, et enne sessiooni on tal just olnud ärkvel oleku aeg ning sessioonile tulles on ta väsinud ning soovib võib-olla väikest einet ja magada.

Kuna selles vanuses beebi on õnnelik, kui ta on söödetud, siis ole valmis teda vajadusel toitma ka fotosessiooni ajal.

Ruum on soe, kuna see on beebile parim, seega arvesta seda palun end riietades, et sul ei hakkaks palav. Sooja saavutamiseks kasutan soojapuhurit – on suur tõenäosus, et beebi kussutamise käigus hakkab Sul palav. 

Prioriteediks on loomulikult beebi turvalisus ning seda pean ma alati meeles. Beebit sätime ainult positsioonidesse, mis talle mugavad on.

Ja see ongi kõik. Kohtume juba stuudios.

Pane tähele beebiga pildistama tulles

  • Palun planeeri sessiooni jaoks piisavalt aega.
  • Fotosessioonist suurem osa võib kuluda beebi  kussutamisele ja sättimisele.
  • Mina sätin Su beebi poosidesse, aga võin vajada ka abi mõnede pooside saavutamisel, et beebi turvalisus oleks tagatud.
  • Kui beebi on söönud ja unine alustame sessiooniga.
  • Stuudio on väga soe, kuna beebi on enamuse ajast paljas.
  • Kui su beebi kasutab lutti, siis võta see fotosessioonile kindlasti kaasa.
  • Beebi on boss, kui ta on näljane, siis fotosessioon peatub.
  • Kui Su beebi on pudelilaps, siis ole palun valmis, et ta võib vajada tavapärasest veidi enam toitu, kuna tema uni saab mitu korda segatud.
  • Kui on soov saada ka perepilte ja pilte koos vendade-õdedega, siis need teeme esimesena või sessiooni lõpus. Lepime selle eelnevalt kokku. Hiljem, leia palun keegi kes saaks õed-vennad näiteks mänguväljakule või koju viia, sest hiljem hakkab neil lihtsalt igav. Alternatiivse võimalusena võiks õed-vennad tuua täpselt nende fotosessiooni ajaks.

... veidike veel

Kõik sessioonil tehtud fotod on kaitstud autoriõiguse seadusega ning mõeldud isiklikuks kasutamiseks. Erinevates meediakanalites kasutamise korral tuleb see minuga eelnevalt kokku leppida.

Fotograafil on õigus tehtuid töid avaldada oma kodulehel, www.evelinvirnas.com, Facebooki lehel ning vajadusel erinevates turundusmaterjalides, kui pole kokku lepitud teisiti.

Vajadusel on võimalik erinevate teenuste  ja toodete eest tasuda ka kahes osas. Selle võimaluse kasutamiseks palun teavita mind eelnevalt ja lepime tingimustes kokku.

Minu soov on pakkuda teile meeldivaid mälestusi, mis jääksid teiega, seega püüan pildile just teile olulised hetked.

Scroll to Top