Julianna - ootuse pildistamine Tartus

Lapse ootuse aeg on niii eriline ning kuigi sel hetkel võib aeg tunduda väga pikk on tagasi vaadates tunne, et see oli  vaid üks silmapilk. Kuigi sel hetkel võib olla tunne, et kaamera ette väga tulla ei taha, siis tagantjärgi on neid pilte väga eriline vaadata. Natuke nagu uskumatu, et tõesti just sina tegid ise selle pisikese ime.
Siin kauni Julianna ootus.


Ootuse pildistamine Tartus

Vahel on naised ootuse pildistamisele tulles veidi mures, et midagi pole selga panna, sest mõnikord tundub, et enda kapist ei ole midagi leida. Selle lahenduseks on mul fotosessioonideks  mõned kleidid välja pakkuda. Kui Piret tuli oma beebiootuse aega jäädvustama, kasutasin võimalust ja pildistasime üles mõned kleidid, mis ei olnud veel pildile saanud.
Kõiki kleiti saab näha siin 
http://www.evelinvirnas.com/galerii/kleidid

Ootuse pildistamine stuudios

Paar lühikest aastat tagasi oodati ühte perkeonda väikest armast poissi, nüüdseks oodati uut vennakest aga juba kolmekesi.  Isa, ema ja suur/väike venna. 

Ootuse pildistamine - fotograaf Tartus

Ma ei tea, kas mulle ainult tundub nii, aga kõik kaunid naised, kes oma ootust minu juurde pildistama satuvad on nii säravad ning imelised. Järgnevalt pildid armsast ootusajast.

Ootuse pildistamine Tartus

See aeg, kui peatsed vanemad ootavad oma pere kasvu on nii imeline. Ootusärevus ja elevus ning kui kaunid kõik emad on. Allpool on üks tõestus. Ma lihtsalt olen tänulik, et mul on au neid hetki jagada ning tuleviku tarbeks jäädvustada.
Kui ka sina sooviksid oma erilisi hetki jäädvustada, võta minuga ühendust ja lepime aja kokku http://www.evelinvirnas.com/kontakt/kirjuta

Ootuse pildistamine Tartus

Siia pisikeste vahele ka fotosessioon enne ühe pere pesamuna tulekut. Väike suur õde oli väga elevil peatse väikevenna saabumise üle. Mul on nii hea meel, et tänu oma tööle, kohtun nii paljude armsate ja toredate perekondadega.
Kui ka sina sooviksid oma hetked oma elust jäädvustada, võta minuga ühendust.
http://www.evelinvirnas.com/kontakt/kirjuta

Ootuse pildistamine stuudios - Fotograaf Tartus

Kui väljas lähevad ilmad pimedamaks ja vesisemaks on õuepildistamisi veidi raskem klapitada. See on aeg, kus tunnike enne kokku lepitud algust saad otsustada, kas pildistame seekord õues või stuudios. Seetõttu kolivad paljud sessioonid kohe stuudiosse, teeb planeerimise veidikene lihtsamaks just otsustamaks, mis selga panna ning millist soengut meiki planeerida. Enelini ja Siimuga kohtusin napilt enne nende kohtumist pisikesega, veidi muretsesime, kas ikka jõuab enne pildistada, aga õnnestus. Palju õnne teile!

Ootus- beebiootuse pildistamine Tartus

Siia külma ja tuulisesse sügisesse üks beebiootus, kui väljas oli veel soe. Jah, on ka meil aega, kui päriselt saab ka ilma salli ja jopeta väljas käia, kuigi hetkel tundub nagu poleks seda aega kunagi olnudki.
HMUA  Kristin Doronin
Kui ka sina soovi oma ootust jäädvustada kirjuta mulle. Kui külm ei sega saame õues teha või kohtuda minu stuudios.

Kleidid - ootuse pildistamine

Mõnikord on nii, et ootust pildistama tulles on naine natuke mures, et tal pole midagi selga panna. Seega otsustasin, et mul peaks olema väike kollektsioon kleite, mida pakkuda, kui ei tundu midagi sobivat just ootuse sessiooniks riidekapis olevat. 
Võtsin siis armsa Mirjami kaasa ja pildistasime hetkevaliku üles.

Paar varianti lisanduvad nüüd veel lähikuul, näitan siis kindasti ka neid.
Kui oled pildistama tulemas, küsi julgelt kleite kasutada.


Beebiootus - ootuse pildistamine

Seekord otsustasime, et pildistame ootuse väljaspool stuudiot ning kohavalikuks sai raba, mis oli igati hea otsus. Ilm oli suurepärane ning taust hingemattev. Ja muidugi perekond ise. Kaasas oli ka pere koer, kes minu südame igatahes võitis, suur ja karvane sõber. Väikesel ilmakodanikul on sõber ja kaitsja olemas. 

Ootus - ootuse pildistamine Tartus

Ma olen seda öelnud ja ikka ja jälle kordan end nagu katkine grammofon, et naised, kes on beebiootel on nii kaunid, neil on see rahu ja eriline aura. Mõnikord kirjutatkse mulle, et tahaks tulla beebiootust pildistama just üksi. Siis seda me ka teeme. Merli fotosessioon kujunes välja selliseks.

Ootuse pildistamine stuudios - fotograaf Tartus

Enne, kui pere oma maailmaimega kohtuda saab eelneb põnev ootusaeg. Teinekord võib see veidi pikale venida, sest ikka ju tahaks, et pisike tuleks just sel kuupäeval, kui teda oodatakse ja ei venitaks, sest tahaks ju juba pisikest tundma õppida ning sellele maailmale tutvustada. Ja ma kinnitan seda juttu, et naine särab, kui ta oma väikest südant ootab. See tõesti on nii.

K ja A - Ootuse pildistamine

Mingi aeg tagasi kutsuti mind pildistama pulma ja nüüd kaks aastat hiljem veidi teistsugust sündmust. Seda hetke, kui pere muutub, kui kahest saab kolm.

Beebiootuse pildistamine - fotograaf Tartus

On üks periood, kui naised kuidagi eriliselt löövad särama, see on see aeg, mil nad ootavad oma pisikest imet. Tagantjärgi võib see olla uskumatu, et kas tõesti minu sees on arenenud see väike inimene. Ma vahel uskumatult vaatan oma ootuseaegseid pilte. Kas tõesti mina? Siin piltidel on aga kaunis Karin.
Siia lõppu aga üks väike seik elust, mis juhtus just enne seda sessiooni.
 Hõikan ma üks õhtupoolik, et lähen nüüd ära pildistama. Tütar küsib: kas beebit? Mina: ei, veel mitte, beebi on alles kõhus.Tütar: Õige! Kõigepealt tuleb ju kõht ära pildistada ja siis beebi.
Varsti näitan teile ka pilte selle ootusepildistamise jätkuseeriast ehk väikesest preilist.

K. ja S.-Ootuse pildistamine stuudios. Fotograaf Tartus

Kristel ja Siim käisid stuudios pildistamas oma pisikese poja ootust. Enne nad küll arvasid, et nemad pildi peal üldse olla ei oska, aga minu arust tuli neil väga hästi välja. Või mis teie arvate?

Ootuse pildistamine stuudios- fotograaf Tartus

Juta ja Janno ootavad oma esimest pisikest, kes kohe-kohe peaks ilmavalgust nägema. Ootus on üks imeline aeg, sa tead, et midagi eriti toredat on juhtumas, aga mis täpselt saad sa teada alles siis, kui kõik on juhtunud.

Ootuse pildistamine-fotograaf Tallinnas

Enne veel, kui saab neid kõige väiksemaid armsakese pildistada on veel üks oluline hetke jäädvustada, see aeg, kui nad veel mugavalt oma ema kõhus õiget aega ootavad.