Juuli info- ja iluõhtu Tartus

Suvi on alati tegevusrohke. Võibolla on see tingitud sellest, et peale tööpäeva on veel õues veel päikest näha, päev on pikem ning tundub, et tegevusi mahub rohkem enne kohustuslikku ööund. Nii on ka minul olnud omajagu siblimist ja siin võibolla veidi vaikne olnud. Aga hetkel tahaksin teiega jagada ühte üritust, mille eelmine nädal korraldasime ja mille kutset võibolla facebookis tähele panite panite ja mõtlesite, et mis see veel on.
Nagu te tähele pannud olete, siis on minu pildistamise põhifookuses beebiootus, vastsündinud ja pisikesed lapsed. Emadega fotosessiooni kõrvale rääkides tuli välja, et nad tihti ei teagi, kuna oleks kõige sobivam aeg tulla pildistama kõhtu või beebit. Mõnikord ei tahetud pildile tulla, põhjenduseks, et mis nüüd mina ja et esimesed magamata ööd on juba jälje jätnud näkku. Samuti tihti ei teatud, et millal võiks hakata uue  beebiga võimlema ning näiteks ujuma hakata. Siis otsustasin, et kutsun kaks oma ala asjatundjat kampa ning teeme ühe infoõhtu, kus just kõike seda teada saab. Mõtlesin oma turvusringkonna läbi, et kes oleksid selleks parimad inimesed taolise info jagamiseks.  Võtsin ühendust Etheliga https://www.facebook.com/jumestuskunstnik/ ja  Piretiga https://www.facebook.com/BeebiSpa/.  Ethel oli koheselt nõus, et tuleb ja seletab ja annab nõu, kuidas lühikese ajaga end "värskeks saada" ning kuna Piretile on ka just südamelähedased oma toimingutes beebid, lubas ta samuti oma laialdasi teadmisi jagada ning küsimustele vastata, et mis ja kuidas beebidega toimetada. Sellise õhtu plussiks on see, et kui kohe küsimused pähe ei tule, siis on juba teada konktaktid, kus edaspidi infot saada. Õhtu korraldasime  Tassikookide kohvikus http://www.tassikoogid.ee/, kes lahkelt meile oma armsat pesa kasutada lubas. Nii oli võimalik info kõrvale nende maitsvaid küpsetisi  nautida. Ja et ka minu osa poleks lihtsalt info jagamine, millal ja kus, tegin  igast ootajast paar pilti.
Igal juhul õnnestus õhtu suurepäraselt, kohaletulnud olid rahul ning meil küpseb peas plaan augustis uus õhtu korraldada. Seega, kui sina oled lapseootel ja sooviksid sellest õhtust osa saada, siis võid julgelt kirjutada, annan sulle esimesena teada, kui kuupäev paigas on.
Siia alla panen aga väikesed videod meie õhtust.